تاخير در انتخاب

دیدی مثبت یا منفی به یک عمل داشتن بستگی به عوامل دارد و به بیننده . حال مانده ام به این همه تاخیر در انتخاب شهردار به چه دیدی بنگرم ؟ از یک سو می توان دقت در انتخاب را باعث تاخیر دانست و با دیدی مثبت به قضیه نگاه کرد اما از سوی دیگر با شنیدن نامهایی که انسان را به تفکر در موردشان وا می دارد ،  نمی توان به این جریان دیدی منفی نداشت .

حال با وجود اینکه انتخاب شهردار گناوه از انتخاب شهردار کلان شهری مثل تهران نیز بیشتر به طول انجامیده است سکوت اختیار می کنم تا نگویند از همین اول و قبل از هر اتفاقی شمشیر را از رو بسته است هر چند این مسئله تاخیر بیش از حدش باعث انتخابی ناصواب خواهد شد چون هم فشار روانی بیشتری بر شورا وارد خواهد شد هم تشخیص خوب از بد ، سخت .

 فقط خواهش می کنم دست از خود خواهی بردارید و با دیدی باز ، شهرداری انتخاب کنید که با آمدنش پیشرفت حاصل شود و آبادانی .

/ 10 نظر / 16 بازدید
بهاره

سلام ممنون که سر زدی به اميد انتخاب درست

حسین جلال پور

شهردار می خوايم چيکار چيزی که نبودنش تو شهر ما بهتر از بودنشه

ديوار

سلام اينايی که من می بينم يکی انتخاب می کنن از خودشون بدتر

آبجی

سلام داداشی، ببخشید که دیر جواب دادم. آخه همین الان پیغامت رو دیدم. راضی جونم چطوره؟ خوش میگذره؟ خیر باشه انشالله چه کارم داری؟ منتظرتم... من الان اینجا می نویسم.

آبجی

راستی... آرشیو وبلاگ قدیمی ت رو بازسازی میکنی؟ دلم برای یادداشت های قدیمت تنگ شده... یه سر به مدیریت ارشیوت بزن و بازسازی ش کن! ممنون

حسین جلال پور

سلام مسعود چه خبر نسيت کجايی

ماهرويان

مدیریت محترم وبلاگ گناوه ی ما خواهشمندیم وبلاگ ما را هم در پیوندهای خود لینک فرمائید با تشکر مدیریت ماهرویان ما هم وبلاگ شما را لینک نموده ایم.با تشکر فراوان................. http://www.mahryan.blogfa.com

خ

نبينم د اسم ياسره ی بو وريا فقط گپ مردل بزه

شهروند

پدر مسعود پاساژ بدون مجوز ساخته است بايد جواب شهردار جديد بدهد تا سيه رو شود هرکس که در او غش باشد