زيارتت قبول ، حاج آقا

462458834.jpg

ما که اصلا دوست نداریم بی معرفت حسابمان کنند گفتیم چه خوب است که یک « زیارت قبول » به جناب فرماندارِ تازه از حج برگشته بگوییم تا هم از قافله عقب نمانده باشیم و هم انگِ غیر ارزشیِ دوم خردادی به ما نخورده باشد . به همین خاطر به درب خانه اش روانه شدیم ، وقتی رسیدیم چشممان به پارچه نوشته هایی خورد که از رفتن به داخل خانه پشیمانمان کرد . نه ، اشتباه نکنید . نفس عمل هیچ اشکالی ندارد . حرف ما چیز دیگری است .

جناب آقای یزدان شناس

وقتی رئیس شما در استان ، توسط نماینده ی شهرمان ، ملقب به نام مالک اشتر می شود ، چه کنیم که توقع ما هم ناخودآگاه بالا می رود . نمی دانم چند بار این نوشته ها را خوانده یا حتی شمرده باشی اما کاش به نام هایی که در زیر آن نوشته شده اند کمی توجه می کردی . کاش شما که نماینده مالک اشتری ، به آنها که از طرف ارگان شان برای شما پارچه نوشته آورده بودند یادآور می شدی که پول بیت المال یعنی چه !؟ و به آنها می گفتی که حضورشان در خانه ی شما کافی است و نیاز نیست در این زمینه از بیت المال هزینه کنند چون بودند مدیرانی که به نام خودشان و مطمئنا با هزینه شخصی برای شما پارچه نوشته آوردند که باید گفت دست شان درد نکند . البته اگر تعداد پارچه ها برایت مهم نبود می توانستی آنها که از طرف اداره یا ارگانی نوشته شده اند را بر دیوار خانه ات نچسبانی تا حساب کار دست شان آید .

حاج آقا ! ناراحتی من از آنجا بود که گفتم شاید همین اندک هزینه ها که به چشم نمی آید می توانست سهام عدالت من باشد یا شاید هم پول نفتی که بر سر سفره ام نیامده است هنوز . مرا ببخش و نیامدنم را به پای بی معرفتی ام نگذار .

/ 13 نظر / 20 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمد حياتي

آقا مسعود از لطف شما سپا سگذارم به الطاف شما نياز داريم

شیران گناوه

سوم شهریور سالروز حماسه و پیروزی شیران گناوه مبارک باد

من چه می دانم

سلام ما هم گناوه ايم وبلاگ ما به همکاری شما نياز دارد. ما هم از گناوه می نويسيم. ما را از خودتان بدانيد و به خودتان اضافه کنيد

آمنه / Ameneh

با عرض سلام : ممنون از حضورتان در ژرفــــــــــــــــا و ممنون از نظر لطفتان . وبلاگ جالبي داريد ! موفق باشيد . منتظر مطالب بعديتان هستم . آبی و آسمانی باشيد و در پناه حق .

الهه عشق

سلام..مرسي از اينکه بهم سر زدين..دستانتون ر توان..

جامگيرک

سلام نتیجه آخرین جلسه اصولگرایا استان را در حرفهای دل تنگی بخوانید

ماهرويان

ماهرویان (دیلم) سه ماهه شد لطفا سر بزنید..

من چه می دانم

سلام همشهری سربسته با مطلبی جديد به روز شد به راهنمايی شما نياز داريم

ياس

سلام به اميد روزي كه بيت المال را نيز مانند اموال خودمان نگهداري كنيم و در خرجش حساب و كتاب داشته باشيم