روش کسب مقبوليت

 آیا تا به حال با خود فکر کرده اید که شاید روزی مسئول اداره ای مثلن در همین گناوه ی خودمان شوید ؟

این فکر هیچگاه دور از دسترس نیست . فقط کافیست نماینده ای در مجلس داشته باشیم که شما را قبول داشته باشد . نیاز به هیچ تخصص و مدرکی هم نیست . همه ی پست ها را برایت امتحان می کند تا در آخر بر روی صندلی ریاست یک اداره بنشینی . نیاز به جلب اعتماد مدیر کل آن اداره هم نیست چون جناب نماینده ، تو را به هر نحو تحمیل خواهد کرد .

شاید حمایت های نماینده ، تو را در این پست ابقا کند اما از اینجا به بعد کمی از هوش و ذکاوت خودت باید استفاده کنی تا بتوانی جای خودت را حفظ کنی ؛ حتی اگر در بین مجموعه زیر دستت که برای سلامت خود در فعالیت اند مقبولیت نداشته باشی .

برای کسب مقبولیت راه های زیادی وجود دارد که بعضی از آنها امتحان شده اند . البته در اینکه چقدر کسب مقبولیت کنند هیچگونه تضمینی وجود ندارد .

یکی از راه های امتحان شده این است که مثلن اگر به زیارت عتبات عالیات رفته باشی , برای برگشتنت می توانی سفارش چند پارچه نوشته را جهت استقبال از خودت بدهی و نام چند چهره ی متشخص شهر را بر زیر این پارچه ها بنویسی . می توانی از طرف شهردار ، فرماندار و یا حتی از طرف عالیترین مقام معنوی شهر به خودت تبریک بگویی حتی اگر آن مقام معنوی , روحانی باشد ؛ بدون اینکه روح این افراد از آن پارچه ها خبر داشته باشند . مطمئن باشید آب هم از آب تکان نخواهد خورد چون شما جناب نماینده را داری .

این چنین می توانی برای خودت کسب مقبولیت کنی البته این روش که همین تازگی ها امتحان شده هنوز نتایج مثبتی از خود نشان نداده است و فرد امتحان کننده هنوز هم مقبولیتی کسب نکرده .

اگر روشهای جدید تری به دست مان رسید یا به چشم خودمان در این شهر دیدیم باز هم شما را بی خبر نخواهیم گذاشت تا اگر روزی در پستی به صورت تحمیلی جای گرفتید از آن روش ها به نحو احسن استفاده کنید .

/ 16 نظر / 24 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمد ليراوي

خانه جوانان جنوب گناوه بعد از برگزاري مراسم شريعتي و چمران خيال کرده کسي شده ما را باش که گفتيم تحت فشار باند صفاي و خليل عبدالهي نتوانسته کارش را خوب انجام بدهد ولي حالا براي ما کاملا محق شده که علي احمدي نوچه محمود صفايي خليل عبدلهي و ياسره قرار گرفته واقعا متاسفم اين تجمعات مسخره و زنجيره انساني و عامل دست اين اقتدار طلبان شدن است که روز به روز با سوء استفاده از احساسات مردم کشور را به ورطه جنگ و نابودي مي کشاند. خانه جوانان جنوب اگر مي خواهد خدمت به مردم کند که قاعدتن بايد اين چنين باشد تجمعي در اعتراض به کمبود سيمان بنزين و ساير کمبودهاي که در شهر احساس مي شود برنامه ريزي کند.

مسعود

سلام مسعود جان . روش کسب مقبولیت ؟ یه کم عجیبه و کمی هم می تونه چهره های دیگه یی داشت باشه . ولی واقعن : هیچ تضمینی وجود ندارد . پاینده باشی مسعود جان

عاليه

سلام خوبيد؟ کشوری که سایه ی عدل و مساوات علی(ع) بر سر آن گسترانده اند وجود چنین دستگیری هایی از جانب ازما بهتران امری است بسیار بدیهی و مقبول طبع همه ی دینداران کذایی... چنان علی (ع)بیزار از این..... وای بر ما !

جامگيرک

جديدترين خبر ياسره رييس آموزش و پرورش خارگ می شود . متن کامل خبر را در حرفهای دل تنگی بخوانيد

حسين جلال پور

سلام مسعود خوب بود و قشنگ

ابوذر صغيری

سلام...... خوب البته اين هم از محسنات فرهنگ برتر ماست!......... برای پينگ کردن به اين آدرس برو: http://pinger.blogard.com/ و تیک پینگ به بلاگ گرد را بزن. اگر نشد ديگه حتما مشکل از منه!!! تولد بانو فاطمه زهرا نيز به شما تبريک ميگم موفق باشيد

نيکو

سلام . بله . یه کم یادمه . خوشحال شدم . موفق باشید : )

لیلا

سلام روز مامانت مبارک يه سر بيا ببين چی شده